new pikto lasery sklep off 2

Systemy laserowe

new pikto lasery sklep off 2

new ico service ZGŁOSZENIE SERWISOWE

plcsenetfrlvltskuk

Laser CO2

szybki, nowoczesny oraz łatwy w obsłudze.

NOWOŚĆ

Ploter laserowy

maszyna premium w rozsądnej cenie.

NAJLEPSZY MODEL NA RYNKU

DATALOGIC UNIQ

znakowarka przemysłowa, wbudowany komputer, kompaktowa obudowa

WIĘCEJ

Polski laser fibrowy

fibrowa znakowarka laserowa produkcji polskiej, źródła SPI, IPG, TRUMPF, MAXPHOTONICS, RAYCUSLASER, możliwość dowolnej konfiguracji

SPRAWDŹ

Systemy filtrujące BOFA

najlepsze systemy filtrujące na rynku do ploterów laserowych, drukujących oraz drukarek 3D, zadbaj o siebie i środowisko

SPRAWDŹ

Tuby laserowe

sprzedaż i serwis

SZCZEGÓŁY

Materiały grawerskie

najwyższa jakość i przystępna cena, produkcja w UE

WIĘCEJ

Znakowarki zielone (Green)

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju znakowarek laserowych. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Oferowane sprzęty są dostępne w różnych wariantach i konfiguracjach, dzięki czemu każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Oferujemy znakowarki diodowe, YAG oraz fibrowe. W ostatnim czasie propozycja firmy została wzbogacona także o znakowarki zielone (Green). Tak szeroka propozycja daje nam pewność, że każda z osób znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje.

Znakowarki zielone (Green)

Oferowane przez nas znakowarki charakteryzują się prostą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu żadna z osób nie będzie miała problemu z właściwym użytkowaniem sprzętów. Nadają się one idealnie do nanoszenia różnego rodzaju nadruków na produkty i opakowania. Mogą być wykorzystywane między innymi do wytwarzania gadżetów firmowych, a także do znakowania serii produkcyjnej części motoryzacyjnych - zastosowań jest bardzo wiele. Znakowarki zielone (Green) mogą być stosowane do prowadzenia prac na różnych materiałach, zarówno tych gładkich, jak i chropowatych.

Dostarczane urządzenia są przystosowane do współpracy z komputerem, co znacząco przyspiesza i ułatwia prowadzone realizacje.

Profesjonalne znakowarki laserowe - sprawdź, co oferujemy

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja powoduje, że jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania znakowarek. Już dziś postaw na wyższy standard swoich prac i zastosuj w firmie profesjonalne urządzenia laserowe. Oferowane sprzęty pochodzą od znanych i renomowanych wytwórców, co sprawia, że odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi.

biuro@systemy-laserowe.pl

Fastcom Systemy Laserowe
ul. Bogatki 10A, 02-837 Warszawa
woj. Mazowieckie
NIP: 5213629730
Regon: 146081985

 

Sprzedaż urządzeń:

+48 22 243 35 71

Serwis i materiały grawerskie:

+48 22 487 96 41

Wszystkie prawa zastrzeżone. 2023 © Fastcom Systemy Laserowe