new pikto lasery sklep off 2

Systemy laserowe

new pikto lasery sklep off 2

new ico service ZGŁOSZENIE SERWISOWE

plcsenetfrlvltskuk

Laser CO2

szybki, nowoczesny oraz łatwy w obsłudze.

NOWOŚĆ

Ploter laserowy

maszyna premium w rozsądnej cenie.

NAJLEPSZY MODEL NA RYNKU

DATALOGIC UNIQ

znakowarka przemysłowa, wbudowany komputer, kompaktowa obudowa

WIĘCEJ

Polski laser fibrowy

fibrowa znakowarka laserowa produkcji polskiej, źródła SPI, IPG, TRUMPF, MAXPHOTONICS, RAYCUSLASER, możliwość dowolnej konfiguracji

SPRAWDŹ

Systemy filtrujące BOFA

najlepsze systemy filtrujące na rynku do ploterów laserowych, drukujących oraz drukarek 3D, zadbaj o siebie i środowisko

SPRAWDŹ

Tuby laserowe

sprzedaż i serwis

SZCZEGÓŁY

Materiały grawerskie

najwyższa jakość i przystępna cena, produkcja w UE

WIĘCEJ

Lasery do czyszczenia i cięcia

W naszej ofercie znajdą Państwo zaawansowane technologicznie plotery MT-1325FC przeznaczone do cięcia stali kwasoodpornej i węglowej, mosiądzu i miedzi, które wyposażone są w wydajne, podwójne silniki serwo o łącznej mocy 1000W. Laser fibrowy tego typu gwarantuje doskonałą precyzję podczas obróbki metali, jego zaletą jest ponadto bardzo wytrzymała suwnica aluminiowa, a także duże pole pracy – jego wymiary to aż 1300 x 2500 mm. Detale wykonane przy użyciu urządzenia fibrowego nie wymagają dalszej obróbki krawędziowej, co pozwala znacznie skrócić czas realizacji procesu.

Można u nas nabyć również profesjonalne, chłodzone powietrzem systemy laserowe do usuwania rdzy przemysłowej z części metalowych. Model MT-C100 jest urządzeniem o niezwykle kompaktowej konstrukcji, ze względu na niski ciężar głowicy ręcznej (tylko 5k), bez trudu można go przenosić. Dzięki płynnej regulacji mocy w zakresie od 10 do 100%, system ten można wykorzystać również przy pracach wymagających najwyższej staranności, np. przy usuwaniu rdzy z drogocennych zabytków kultury. Produkt nie wymaga konserwacji.

Oferowane przez nas maszyny zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów. Sprawia to, że mogą być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Pochodzą one od znanych i renomowanych wytwórców. Wyróżniają je znakomite parametry techniczne i wysoka funkcjonalność. Powoduje to, że spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Zapewniamy znakomitą jakość i wysoką wydajność pracy. Dostarczane przez nas sprzęty znajdą swoje zastosowanie nie tylko w małych warsztatach i garażach, ale również w bardzo dużych zakładach przemysłowych.

Wybierz sprawdzone rozwiązania

W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi laser fibrowy MT-2513FC. Jego solidna aluminiowa suwnica powoduje, że sprzęt może być wykorzystywany nawet do bardzo wymagających realizacji. Oprócz tego najwyższej jakości silniki SERVO zapewniają stabilną pracę urządzenia nawet przez długi czas. Urządzenie MT-2513FC daje możliwość cięcia nawet metali odblaskowych, bez jakiegokolwiek ryzyka uszkodzenia maszyny.

Laser do czyszczenia i usuwania rdzy

W ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem Klientów naszej firmy cieszy się laser MT-FC100. Został on stworzony do czyszczenia i usuwania rdzy. Wysokoenergetyczna wiązka lasera impulsowego pozwala na oczyszczanie różnych przedmiotów. Sprzęt jest kompaktowych rozmiarów, co powoduje, że znajdzie się dla niego miejsce w każdym warsztacie. Najwyższa jakość wykonania powoduje, że urządzenie może być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Propozycja naszej firmy to również przenośna czyszczarka laserowa. Jej prosta i intuicyjna obsługa powoduje, że żadna z osób nie będzie miała problemu z właściwym użytkowaniem osprzętu. Ponadto opatentowana technologia ogniskowania pozwala na dostosowanie ostrości do różnych soczewek.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Laser fibrowy MT-2513FC
ploter fibrowy do cięcia metalu,cięcie stali węglowej do 10 mm grubości,japońskie silniki servo, źródło Raycus lub IPG
WIĘCEJ
Laser 100W do czyszczenia i usuwania rdzy MT-FC100
100W laser do czyszczenia i usuwania rdzyurządzenie bezobsługowe, brak konserwacji,chłodzenie powietrzem
WIĘCEJ
Przenośna czyszczarka laserowa
Lekka, przenośna czyszczarka laserowado usuwania rdzy, oleju, pleśni, 100W
WIĘCEJ

biuro@systemy-laserowe.pl

Fastcom Systemy Laserowe
ul. Bogatki 10A, 02-837 Warszawa
woj. Mazowieckie
NIP: 5213629730
Regon: 146081985

 

Sprzedaż urządzeń:

+48 22 243 35 71

Serwis i materiały grawerskie:

+48 22 487 96 41

Wszystkie prawa zastrzeżone. 2023 © Fastcom Systemy Laserowe