new pikto lasery sklep off 2

Systemy laserowe

new pikto lasery sklep off 2

new ico service ZGŁOSZENIE SERWISOWE

plcsenetfrlvltskuk

Laser CO2

szybki, nowoczesny oraz łatwy w obsłudze.

NOWOŚĆ

Ploter laserowy

maszyna premium w rozsądnej cenie.

NAJLEPSZY MODEL NA RYNKU

DATALOGIC UNIQ

znakowarka przemysłowa, wbudowany komputer, kompaktowa obudowa

WIĘCEJ

Polski laser fibrowy

fibrowa znakowarka laserowa produkcji polskiej, źródła SPI, IPG, TRUMPF, MAXPHOTONICS, RAYCUSLASER, możliwość dowolnej konfiguracji

SPRAWDŹ

Systemy filtrujące BOFA

najlepsze systemy filtrujące na rynku do ploterów laserowych, drukujących oraz drukarek 3D, zadbaj o siebie i środowisko

SPRAWDŹ

Tuby laserowe

sprzedaż i serwis

SZCZEGÓŁY

Materiały grawerskie

najwyższa jakość i przystępna cena, produkcja w UE

WIĘCEJ

Lasery do czyszczenia i cięcia

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo różnego rodzaju wycinarki, spawarki oraz znakowarki laserowe. Pochodzą one od znanych i renomowanych wytwórców, co powoduje, że odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi. W ostatnim czasie nasza propozycja została wzbogacona również o lasery do czyszczenia i cięcia. Są one wykorzystywane przede wszystkim w pracowniach jubilerskich. Zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Szeroka oferta firmy

W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi przenośną spawarkę laserową do biżuterii MT-W60J. Jest to bardzo solidnie wykonane, niewielkie urządzenie, które charakteryzuje się prostą i intuicyjną obsługą. Posiada wbudowany mikroskop, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie bardzo precyzyjnych prac na niewielkich elementach. Sprzęt może być wykorzystany do napraw biżuterii z białego złota, srebra, tytanu oraz platyny. Będzie idealny do pierścionków, kolczyków, bransoletek czy też naszyjników. Wysoka moc lasera powoduje, że urządzenie poradzi sobie nawet z bardzo problematycznymi realizacjami.

Oprócz tego oferta naszej firmy to również spawarka laserowa Fiber CW. Zastosowany w niej laser światłowodowy charakteryzuje się znakomitą jakością wiązki oraz wysoką energią, która umożliwia realizację nawet tych skomplikowanych prac. Charakteryzuje się dużą głębokością spawania. Ważną cechą spawarki laserowej jest jej niska awaryjność, która umożliwia prowadzenie czynności na pełnej wydajności.

W ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem Klientów naszej firmy cieszy się ręczna spawarka laserowa marki LYUSTEC. Jej największymi zaletami jest krótka długość zgrzewu, a także duża prędkość zgrzewania. Dzięki temu urządzenie charakteryzuje się wysoką wydajnością swojej pracy.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego z Klientów.

Przenośna spawarka laserowa do biżuterii MT-W60J
Spawarka laserowa 60W, wbudowany mikroskop z elektronicznym systemem filtracji
WIĘCEJ
Biurkowa spawarka laserowa do biżuterii
Spawarka laserowa 100 lub 200 W, laser typu YAG, z mikroskopem dużej mocy
WIĘCEJ
Spawarka laserowa Fiber CW
Spawarka laserowa 500 W, laser typu fiber, głębokie spawanie
WIĘCEJ
Ręczna spawarka laserowa
Spawarka laserowa 1000W, 1500W lub 2000W, laser typu fiber, precyzyjne spawanie
WIĘCEJ

biuro@systemy-laserowe.pl

Fastcom Systemy Laserowe
ul. Bogatki 10A, 02-837 Warszawa
woj. Mazowieckie
NIP: 5213629730
Regon: 146081985

 

Sprzedaż urządzeń:

+48 22 243 35 71

Serwis i materiały grawerskie:

+48 22 487 96 41

Wszystkie prawa zastrzeżone. 2023 © Fastcom Systemy Laserowe