new pikto lasery sklep off 2

Systemy laserowe

new pikto lasery sklep off 2

new ico service ZGŁOSZENIE SERWISOWE

plcsenetfrlvltskuk

Laser CO2

szybki, nowoczesny oraz łatwy w obsłudze.

NOWOŚĆ

Ploter laserowy

maszyna premium w rozsądnej cenie.

NAJLEPSZY MODEL NA RYNKU

DATALOGIC UNIQ

znakowarka przemysłowa, wbudowany komputer, kompaktowa obudowa

WIĘCEJ

Polski laser fibrowy

fibrowa znakowarka laserowa produkcji polskiej, źródła SPI, IPG, TRUMPF, MAXPHOTONICS, RAYCUSLASER, możliwość dowolnej konfiguracji

SPRAWDŹ

Systemy filtrujące BOFA

najlepsze systemy filtrujące na rynku do ploterów laserowych, drukujących oraz drukarek 3D, zadbaj o siebie i środowisko

SPRAWDŹ

Tuby laserowe

sprzedaż i serwis

SZCZEGÓŁY

Materiały grawerskie

najwyższa jakość i przystępna cena, produkcja w UE

WIĘCEJ

Wynajem urządzeń laserowych

Rozszerzając naszą działalność, oferujemy Państwu krótko i długoterminowy wynajem urządzeń laserowych na terenie całej Polski.

Do zalet tego rozwiązania możemy zaliczyć to, że przedsiębiorca, który decyduje się na taką metodę pozyskania sprzętu, nie ponosi kosztów związanych z obsługą i ubezpieczeniem we własnym zakresie, a także w każdym momencie może zdecydować się na zakończenie najmu, co znacząco odróżnia to rozwiązanie od popularnej formy finansowania jaką jest leasing.

Oprócz wyżej wspomnianych korzyści, do zalet najmu krótko i długoterminowego możemy zaliczyć:
• brak konieczności angażowania kapitału w zakup i obsługę urządzeń,
• możliwość wynajmu urządzenia, przykładowo w celu wykonania pojedynczego lub kilku zleceń - wynajem krótkoterminowy,
• możliwość zakończenia najmu w dowolnym, dogodnym dla klienta terminie,
• dostosowanie najmu do indywidualnych potrzeb klienta,
• urządzenia laserowe są naszą własnością i są poza bilansem rachunkowym klienta, dzięki czemu zyskuje zwiększenie płynności środków obrotowych i poprawia swoje wskaźniki finansowe.

Wynajem urządzeń laserowych, który Państwu oferujemy obejmuje również kompleksowe wsparcie w całym trakcie obowiązywania umowy, w skład którego wchodzi między innymi szkolenie personelu z obsługi urządzeń, porady techniczne czy serwis.

Ze swojej strony gwarantujemy bardzo szeroką ofertę produktów, która powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego Klienta. Dostarczamy bowiem między innymi znakowarki laserowe, lasery CO2, wycinarki, czyszczarki, a także spawarki laserowe. Oferowane produkty zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Dodatkowo ich znakomite parametry techniczne powodują, że znajdą swoje zastosowanie w każdych warunkach.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi spawarki laserowe. Dostarczamy zarówno niewielkie urządzenia biurkowe, jak i profesjonalne stanowiska robocze, które znajdą swoje zastosowanie chociażby w zakładach przemysłowych. Wspomnieć w tym miejscu należy przede wszystkim o spawarce laserowej Fiber CW. Generowany laser światłowodowy charakteryzuje się wysokim skupieniem wiązki oraz bardzo dużą energią. Dzięki temu realizowane prace mogą być wykonywane z bardzo dużą precyzją. Urządzenie tego typu może być stosowane do obsługi materiałów, takich jak stal, nikiel, miedź, tytan czy też mosiądz. Znajdzie więc swoje zastosowanie w obszarach, takich jak spawanie sprzętu AGD lub też przy produkcji części motoryzacyjnych.

Oprócz tego w ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem Klientów naszej firmy cieszą się lasery do czyszczenia i cięcia. Na szczególną uwagę zasługuje model MT-2513FC. Jest to profesjonalna maszyna, która może być z powodzeniem stosowana nawet w tych największych zakładach przemysłowych wymagających sprawdzonych rozwiązań. Maszyna może być stosowana na przykład do produkcji części motoryzacyjnych.

Wynajem ploterów - sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Wszelkie urządzenia i plotery charakteryzują się bardzo sprawną i wydajną pracą, co powoduje, że z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

biuro@systemy-laserowe.pl

Fastcom Systemy Laserowe
ul. Bogatki 10A, 02-837 Warszawa
woj. Mazowieckie
NIP: 5213629730
Regon: 146081985

 

Sprzedaż urządzeń:

+48 22 243 35 71

Serwis i materiały grawerskie:

+48 22 487 96 41

Wszystkie prawa zastrzeżone. 2023 © Fastcom Systemy Laserowe