new pikto lasery sklep off 2

Systemy laserowe

new pikto lasery sklep off 2

new ico service ZGŁOSZENIE SERWISOWE

plcsenetfrlvltskuk

Laser CO2

szybki, nowoczesny oraz łatwy w obsłudze.

NOWOŚĆ

Ploter laserowy

maszyna premium w rozsądnej cenie.

NAJLEPSZY MODEL NA RYNKU

DATALOGIC UNIQ

znakowarka przemysłowa, wbudowany komputer, kompaktowa obudowa

WIĘCEJ

Polski laser fibrowy

fibrowa znakowarka laserowa produkcji polskiej, źródła SPI, IPG, TRUMPF, MAXPHOTONICS, RAYCUSLASER, możliwość dowolnej konfiguracji

SPRAWDŹ

Systemy filtrujące BOFA

najlepsze systemy filtrujące na rynku do ploterów laserowych, drukujących oraz drukarek 3D, zadbaj o siebie i środowisko

SPRAWDŹ

Tuby laserowe

sprzedaż i serwis

SZCZEGÓŁY

Materiały grawerskie

najwyższa jakość i przystępna cena, produkcja w UE

WIĘCEJ

Znakowarki YAG

Zdobyte w ostatnim czasie bardzo duże doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju systemów laserowych. Nasza propozycja to przede wszystkim ekonomiczna znakowarka laserowa YAG. Została wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że może być użytkowana przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Znakowarka YAG – szerokie zastosowanie urządzenia

Oferowana przez nas znakowarka YAG znajdzie swoje zastosowanie przede wszystkim w firmach zajmujących się tworzeniem napisów lub grafik na różnego rodzaju gadżetach. Za pomocą sprzętu można nanosić grafiki na akcesoria, takie jak breloki, spinki, nieśmiertelniki, czy też inne produkty. Seria YAG jest jedną z najmniejszych dostępnych na rynku, co jednak nie przeszkadza jej w tworzeniu najwyższej jakości grafik w metalu.

Znakowarka YAG to połączenie wysokiej wydajności pracy z bardzo korzystną ceną. Urządzenie nadaje się do tworzenia nawet najmniejszych detali. Zastosowanie innowacyjnej technologii powoduje, że nanoszone napisy oraz grafiki są trwałe i w odpowiedni sposób zabezpieczone przed ścieraniem. Sprzęt odznacza się prostą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu żadna z osób nie będzie miała problemu z jego właściwym użytkowaniem. Maszyna współpracuje z oprogramowaniem komputerowym, w którym tworzy się projekt całej realizacji. Znakowanie akcesoriów, takich jak breloki czy długopisy zajmuje zaledwie kilka sekund. Za pomocą lasera możliwe jest także nanoszenie oznaczeń na broszury czy katalogi. Wszystko po to, by każda z osób znalazła coś dla siebie.

Znakowarka laserowa - sprawdź, co oferujemy

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów dostępnych w ofercie naszej firmy, a także do zapoznania się z ich szczegółowymi parametrami technicznymi. Szeroka propozycja powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania sprzętów. Oferowane urządzenia posiadają wszelkie niezbędne systemy bezpieczeństwa.

biuro@systemy-laserowe.pl

Fastcom Systemy Laserowe
ul. Bogatki 10A, 02-837 Warszawa
woj. Mazowieckie
NIP: 5213629730
Regon: 146081985

 

Sprzedaż urządzeń:

+48 22 243 35 71

Serwis i materiały grawerskie:

+48 22 487 96 41

Wszystkie prawa zastrzeżone. 2023 © Fastcom Systemy Laserowe