new pikto lasery sklep off 2

Systemy laserowe

new pikto lasery sklep off 2

new ico service ZGŁOSZENIE SERWISOWE

plcsenetfrlvltskuk

Laser CO2

szybki, nowoczesny oraz łatwy w obsłudze.

NOWOŚĆ

Ploter laserowy

maszyna premium w rozsądnej cenie.

NAJLEPSZY MODEL NA RYNKU

DATALOGIC UNIQ

znakowarka przemysłowa, wbudowany komputer, kompaktowa obudowa

WIĘCEJ

Polski laser fibrowy

fibrowa znakowarka laserowa produkcji polskiej, źródła SPI, IPG, TRUMPF, MAXPHOTONICS, RAYCUSLASER, możliwość dowolnej konfiguracji

SPRAWDŹ

Systemy filtrujące BOFA

najlepsze systemy filtrujące na rynku do ploterów laserowych, drukujących oraz drukarek 3D, zadbaj o siebie i środowisko

SPRAWDŹ

Tuby laserowe

sprzedaż i serwis

SZCZEGÓŁY

Materiały grawerskie

najwyższa jakość i przystępna cena, produkcja w UE

WIĘCEJ

Znakowarki UV

Domeną naszej firmy jest dostarczanie różnego rodzaju nowoczesnych rozwiązań z zakresu znakowarek laserowych. Oferujemy wiele maszyn, które są dostępne w różnych wariantach i konfiguracjach. Powoduje to, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. W ostatnim czasie propozycja naszej firmy została wzbogacona między innymi o znakowarki UV. Pochodzą one od znanych i renomowanych wytwórców, co sprawia, że odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi oraz rozbudowaną funkcjonalnością.

Znakowarki UV – gdzie są stosowane?

Oferowane przez nas znakowarki UV znajdują swoje zastosowanie w bardzo wielu obszarach, między innymi w przemyśle elektronicznym, farmaceutycznym, spożywczym, solarnym czy też motoryzacyjnym. Za pomocą tej konkretnej technologii mogą być znakowane materiały, takie jak plastik, ceramika, powlekane szkło, poliwęglan czy też poliamid. Zastosowanie urządzenia jest więc bardzo szerokie i każda z osób będzie usatysfakcjonowana z jego użytkowania. Za pomocą oferowanych sprzętów możliwe jest tworzenie oznaczeń części motoryzacyjnych, znakowanie procesorów, nanoszenie druku na identyfikatory, a także nanoszenie oznaczeń na kable i przewody.

To, czym odznaczają się oferowane przez nas znakowarki UV to przede wszystkim łatwa integracja z innymi urządzeniami, wysoka niezawodność i precyzja działania, a także zwiększona żywotność źródła lasera. Kompaktowa jednostka przemysłowa powoduje, że urządzenie zajmuje bardzo mało miejsca, a zastosowane chłodzenie powietrzem zapewnia doskonałe parametry obróbcze.

Znakowarki - sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszej firmy oraz do zapoznania się z ich szczegółowymi parametrami technicznymi. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania znakowarek UV.

Nie czekaj i już dziś postaw na sprawdzone rozwiązania w swojej firmie!

biuro@systemy-laserowe.pl

Fastcom Systemy Laserowe
ul. Bogatki 10A, 02-837 Warszawa
woj. Mazowieckie
NIP: 5213629730
Regon: 146081985

 

Sprzedaż urządzeń:

+48 22 243 35 71

Serwis i materiały grawerskie:

+48 22 487 96 41

Wszystkie prawa zastrzeżone. 2023 © Fastcom Systemy Laserowe