new pikto lasery sklep off 2

Systemy laserowe

new pikto lasery sklep off 2

new ico service ZGŁOSZENIE SERWISOWE

plcsenetfrlvltskuk

Laser CO2

szybki, nowoczesny oraz łatwy w obsłudze.

NOWOŚĆ

Ploter laserowy

maszyna premium w rozsądnej cenie.

NAJLEPSZY MODEL NA RYNKU

DATALOGIC UNIQ

znakowarka przemysłowa, wbudowany komputer, kompaktowa obudowa

WIĘCEJ

Polski laser fibrowy

fibrowa znakowarka laserowa produkcji polskiej, źródła SPI, IPG, TRUMPF, MAXPHOTONICS, RAYCUSLASER, możliwość dowolnej konfiguracji

SPRAWDŹ

Systemy filtrujące BOFA

najlepsze systemy filtrujące na rynku do ploterów laserowych, drukujących oraz drukarek 3D, zadbaj o siebie i środowisko

SPRAWDŹ

Tuby laserowe

sprzedaż i serwis

SZCZEGÓŁY

Materiały grawerskie

najwyższa jakość i przystępna cena, produkcja w UE

WIĘCEJ

Lasery przemysłowe SEI

Plotery laserowe firmy SEI to przemysłowe urządzenia charakteryzujące się wysoką dokładnością i wydajnością. Dzięki zastosowaniu silników liniowych o wysokiej wydajności, zaawansowanych rozwiązań elektronicznych oraz  źródeł laserowych plotery te stają się najnowocześniejszymi urządzeniami na rynku ploterów laserowych.

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju maszyn i urządzeń, które znajdą swoje zastosowanie w bardzo wielu zakładach przemysłowych oraz produkcyjnych. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi znakowarki, wycinarki oraz spawarki laserowe. W ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem Klientów naszej firmy cieszą się lasery przemysłowe SEI. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Oferowane przez nas lasery przemysłowe SEI odznaczają się wysoką wydajnością swojej pracy, co powoduje, że mogą być użytkowane nie tylko w małych zakładach, ale również bardzo dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych. Charakteryzują się prostą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu żadna z osób nie będzie miała problemu z ich codzienną eksploatacją. W swojej ofercie posiadamy lasery przemysłowe, które są dostępne w wielu wariantach i konfiguracjach. Dzięki temu każda z osób znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje do swojego zakładu.

Wspomnieć w tym miejscu należy przede wszystkim o modelu SEI Personal Bravo. Urządzenie może być wykorzystanie nie tylko do cięcia, ale również znakowania. Charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami, zintegrowanym systemem odciągu spalin oraz wymienną głowicą tnącą. Ponadto zastosowany silnik posiada specjalny czujnik siły i ochronę przed uszkodzeniem. W znakomity sposób dba on o bezpieczną eksploatację maszyny. Mimo kompaktowych rozmiarów maszyna poradzi sobie z obsługą materiałów o wymiarach dochodzących nawet do 2100x3640 mm.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania maszyn laserowych.

SEI - Personal Laser
  moc od 115W do 2000W pole pracy od 1,5m x 2m do 2m x 3m prędkość 500 mm/sek
WIĘCEJ
SEI - Personal Bravo
moc od 115W do 2000W pole pracy od 1,5m x 2m do 2m x 3m prędkość znakowania 3m/sek
WIĘCEJ
SEI - NRG Laser
moc od 70 do 200W pole pracy od 1,6m x 1m do 2m x 3m prędkość 1000 mm/sek
WIĘCEJ
SEI - Mercury 603
  moc od 100 do 2000W pole pracy od 1,3m x 1,4m do 2m x 3m prędkość  2000 mm/sek
WIĘCEJ

biuro@systemy-laserowe.pl

Fastcom Systemy Laserowe
ul. Bogatki 10A, 02-837 Warszawa
woj. Mazowieckie
NIP: 5213629730
Regon: 146081985

 

Sprzedaż urządzeń:

+48 22 243 35 71

Serwis i materiały grawerskie:

+48 22 487 96 41

Wszystkie prawa zastrzeżone. 2023 © Fastcom Systemy Laserowe