new pikto lasery sklep off 2

Systemy laserowe

new pikto lasery sklep off 2

new ico service ZGŁOSZENIE SERWISOWE

plcsenetfrlvltskuk

Laser CO2

szybki, nowoczesny oraz łatwy w obsłudze.

NOWOŚĆ

Ploter laserowy

maszyna premium w rozsądnej cenie.

NAJLEPSZY MODEL NA RYNKU

DATALOGIC UNIQ

znakowarka przemysłowa, wbudowany komputer, kompaktowa obudowa

WIĘCEJ

Polski laser fibrowy

fibrowa znakowarka laserowa produkcji polskiej, źródła SPI, IPG, TRUMPF, MAXPHOTONICS, RAYCUSLASER, możliwość dowolnej konfiguracji

SPRAWDŹ

Systemy filtrujące BOFA

najlepsze systemy filtrujące na rynku do ploterów laserowych, drukujących oraz drukarek 3D, zadbaj o siebie i środowisko

SPRAWDŹ

Tuby laserowe

sprzedaż i serwis

SZCZEGÓŁY

Materiały grawerskie

najwyższa jakość i przystępna cena, produkcja w UE

WIĘCEJ

Systemy filtrujące

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo różnego rodzaju urządzenia laserowe, takie jak na przykład znakowarki, wycinarki oraz spawarki. W ostatnim czasie nasza propozycja została wzbogacona również o systemy filtrujące do urządzeń laserowych. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów. Dzięki temu mogą być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Oferowane przez nas filtry spalin zostały opracowane w celu zapobiegania wydobywania się szkodliwych oparów powstałych podczas obróbki materiałów. Dzięki temu osoby znajdujące się w pobliżu urządzenia są w odpowiedni sposób chronione przed działaniem szkodliwych pyłów i gazów. Dostarczane przez nas urządzenia zostały wykonane w myśl obecnie obowiązujących norm i standardów, dzięki czemu charakteryzują się znakomitą jakością wykonania i wysoką funkcjonalnością.

W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi odciągi do laserów firmy BOFA. Ich zadaniem jest sprawne odprowadzanie zanieczyszczeń, wydobywających się z systemów laserowych. Urządzenie charakteryzuje się prostą i intuicyjną obsługą. Specjalnie opracowany system operacyjny zapewnia niskie koszty konserwacji i utrzymania sprzętu. Dzięki temu sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Oprócz tego oferujemy również wkłady do systemów filtrujących PUREX. Filtry charakteryzują się bardzo łatwym montażem, przez co żadna z osób nie będzie miała problemów z ich wymianą.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania produktów.

Jesteśmy przedstawicielem firmy BOFA w Polsce. Producenta najlepszych na świecie systemów filtrujących.

W urządzeniach marki BOFA, takich jak wyciąg spalin, stosowane są wysokiej klasy filtry przemysłowe, które zatrzymują szkodliwe dla zdrowia substancje, dzięki czemu praca z urządzeniami laserowymi, drukującymi itp. jest bezpieczna dla ludzi obsługujących maszyny, a także dla środowiska.

Bezpośrednia strona filtrybofa.com

Wyciąg do lasera BOFA AD Oracle iQ
Wyciąg do lasera BOFA AD Oracle iQ Najbardziej zaawansowane wśród systemów odprowadzania spalin rozwiązanie dla systemów laserowych o wysokiej wydajności.
WIĘCEJ
BOFA V350E
BOFA V350E Najbardziej zaawansowane wśród systemów odprowadzania spalin rozwiązanie dla systemów laserowych o wysokiej wydajności.
WIĘCEJ
Wkłady do systemów filtrujących PUREX
Wkłady do systemów filtrujących PUREX Oferujemy wkłady do systemów filtrujących PUREX, zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny. 
WIĘCEJ

biuro@systemy-laserowe.pl

Fastcom Systemy Laserowe
ul. Bogatki 10A, 02-837 Warszawa
woj. Mazowieckie
NIP: 5213629730
Regon: 146081985

 

Sprzedaż urządzeń:

+48 22 243 35 71

Serwis i materiały grawerskie:

+48 22 487 96 41

Wszystkie prawa zastrzeżone. 2023 © Fastcom Systemy Laserowe