new pikto lasery sklep off 2

Systemy laserowe

new pikto lasery sklep off 2

new ico service ZGŁOSZENIE SERWISOWE

plcsenetfrlvltskuk

Laser CO2

szybki, nowoczesny oraz łatwy w obsłudze.

NOWOŚĆ

Ploter laserowy

maszyna premium w rozsądnej cenie.

NAJLEPSZY MODEL NA RYNKU

DATALOGIC UNIQ

znakowarka przemysłowa, wbudowany komputer, kompaktowa obudowa

WIĘCEJ

Polski laser fibrowy

fibrowa znakowarka laserowa produkcji polskiej, źródła SPI, IPG, TRUMPF, MAXPHOTONICS, RAYCUSLASER, możliwość dowolnej konfiguracji

SPRAWDŹ

Systemy filtrujące BOFA

najlepsze systemy filtrujące na rynku do ploterów laserowych, drukujących oraz drukarek 3D, zadbaj o siebie i środowisko

SPRAWDŹ

Tuby laserowe

sprzedaż i serwis

SZCZEGÓŁY

Materiały grawerskie

najwyższa jakość i przystępna cena, produkcja w UE

WIĘCEJ

Znakowarki laserowe diodowe

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju systemów laserowych do zastosowań przemysłowych. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi znakowarki diodowe. Pochodzą one od znanego i renomowanego w branży wytwórcy DATALOGIC, co sprawia, że urządzenia charakteryzują się znakomitą jakością wykonania oraz rozbudowaną funkcjonalnością. Wszystko to powoduje, że sprzęty mogą być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Znakowarki laserowe diodowe – postaw na sprawdzone rozwiązania

To, czym charakteryzują się oferowane przez nas znakowarki laserowe diodowe to przede wszystkim zaawansowana technologia w niewielkim urządzeniu, a także wysoka wydajność pracy. Cyfrowy system sterowania i monitoringu powoduje, że prowadzone przez urządzenie realizacje charakteryzują się wysoką dokładnością i szczegółowością, a chłodzenie powietrzem zapewnia optymalne parametry pracy sprzętu.

Szerokie zastosowanie znakowarek

Oferowane przez nas znakowarki mogą być wykorzystane do prowadzenia bardzo wielu prac. Idealnie nadają się chociażby do nanoszenia napisów i grafik na gadżety firmowe, takie jak długopisy, breloki, bransoletki czy zapalniczki. Dzięki innowacyjnej technologii produkcji, naniesione oznaczenie jest trwałe i zabezpieczone przed ścieraniem. Znakowanie diodowe może być wykorzystane w przypadku materiałów, takich jak metal, nikiel, poliwęglan, PCV czy nawet drewno. Dzięki temu znajdzie swoje zastosowanie przy tworzeniu kart pracowniczych, tabliczek na drzwi czy nawet znakowaniu części maszyn. Każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze zastosowanie dla swoich potrzeb.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania znakowarek do zastosowań przemysłowych.

biuro@systemy-laserowe.pl

Fastcom Systemy Laserowe
ul. Bogatki 10A, 02-837 Warszawa
woj. Mazowieckie
NIP: 5213629730
Regon: 146081985

 

Sprzedaż urządzeń:

+48 22 243 35 71

Serwis i materiały grawerskie:

+48 22 487 96 41

Wszystkie prawa zastrzeżone. 2023 © Fastcom Systemy Laserowe