new pikto lasery sklep off 2

Systemy laserowe

new pikto lasery sklep off 2

new ico service ZGŁOSZENIE SERWISOWE

plcsenetfrlvltskuk

Laser CO2

szybki, nowoczesny oraz łatwy w obsłudze.

NOWOŚĆ

Ploter laserowy

maszyna premium w rozsądnej cenie.

NAJLEPSZY MODEL NA RYNKU

DATALOGIC UNIQ

znakowarka przemysłowa, wbudowany komputer, kompaktowa obudowa

WIĘCEJ

Polski laser fibrowy

fibrowa znakowarka laserowa produkcji polskiej, źródła SPI, IPG, TRUMPF, MAXPHOTONICS, RAYCUSLASER, możliwość dowolnej konfiguracji

SPRAWDŹ

Systemy filtrujące BOFA

najlepsze systemy filtrujące na rynku do ploterów laserowych, drukujących oraz drukarek 3D, zadbaj o siebie i środowisko

SPRAWDŹ

Tuby laserowe

sprzedaż i serwis

SZCZEGÓŁY

Materiały grawerskie

najwyższa jakość i przystępna cena, produkcja w UE

WIĘCEJ

Znakowarki fibrowe

Firma FASTCOM już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych systemów laserowych. W ramach prowadzonych działań oferujemy przede wszystkim znakowarki fibrowe. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Tego typu sprzęty znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w obszarze grawerowania różnego rodzaju materiałów.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Oferowane przez nas lasery fibrowe charakteryzują się znakomitą wydajnością energetyczną, a także stabilną i bezawaryjną pracą. Urządzenia tego typu są wykorzystywane do nanoszenia wszelkiego rodzaju nadruków za pomocą lasera światłowodowego. Zastosowana technologia powoduje, że prowadzone realizacje odznaczają się wysoką precyzją i wydajnością, dlatego lasery mogą być wykorzystywane nawet w bardzo dużych przedsiębiorstwach przemysłowych. Sprawdzą się w przypadku nanoszenia kodów kreskowych, a także numerów serii na produkty.

Szeroka oferta firmy

Propozycja naszej firmy to między innymi znakowarka laserowa UniQTM. Stanowi ona znakomite połączenie wysokiej wydajności pracy lasera oraz kompaktowej budowy. Powoduje to, że sprzęt może być eksploatowany w zakładach o ograniczonej powierzchni. Mocna obudowa spełniająca normę szczelności IP54 sprawia, że sprzęt może być eksploatowany nawet w bardzo trudnych warunkach panujących w zakładzie.

To, czym charakteryzuje się oferowane przez nas urządzenie to przede wszystkim prosta i intuicyjna obsługa. Powoduje to, że żadna z osób nie będzie miała problemu z właściwym użytkowaniem lasera. Oprócz tego wbudowany system EMC zapewnia dodatkową kontrolę znakowania. Dzięki temu prowadzone realizacje charakteryzują się jeszcze wyższą precyzją.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania.

biuro@systemy-laserowe.pl

Fastcom Systemy Laserowe
ul. Bogatki 10A, 02-837 Warszawa
woj. Mazowieckie
NIP: 5213629730
Regon: 146081985

 

Sprzedaż urządzeń:

+48 22 243 35 71

Serwis i materiały grawerskie:

+48 22 487 96 41

Wszystkie prawa zastrzeżone. 2023 © Fastcom Systemy Laserowe