Sklep internetowy Systemy Laserowe

Systemy laserowe

pikto lasery sklep off 2

zgloszenie serwisowe ZGŁOSZENIE SERWISOWE

plcsenetfrlvltskuk

Laser CO2

szybki, nowoczesny oraz łatwy w obsłudze.

NOWOŚĆ

Ploter laserowy

maszyna premium w rozsądnej cenie.

NAJLEPSZY MODEL NA RYNKU

DATALOGIC UNIQ

znakowarka przemysłowa, wbudowany komputer, kompaktowa obudowa

WIĘCEJ

Polski laser fibrowy

fibrowa znakowarka laserowa produkcji polskiej, źródła SPI, IPG, TRUMPF, MAXPHOTONICS, RAYCUSLASER, możliwość dowolnej konfiguracji

SPRAWDŹ

Systemy filtrujące BOFA

najlepsze systemy filtrujące na rynku do ploterów laserowych, drukujących oraz drukarek 3D, zadbaj o siebie i środowisko

SPRAWDŹ

Tuby laserowe

sprzedaż i serwis

SZCZEGÓŁY

Materiały grawerskie

najwyższa jakość i przystępna cena, produkcja w UE

WIĘCEJ

DIAMOND E-Series

DIAMOND E-Series

Seria DIAMOND E-1000 to szczelne, pulsacyjne lasery CO2 o maksymalnej mocy do 1 kW w całkowicie zintegrowanej i kompaktowej obudowie. Dzięki wbudowaniu zasilacza RF w głowicy lasera seria E całkowicie eliminuje pępowinę RF, zwiększając niezawodność lasera i upraszczając integrację ze stacją roboczą lub robotem.

Dostępny w długościach fali 10,6 µm i 9,4 µm, unikalna konstrukcja serii E-1000 zawiera wiele funkcji o wysokiej wydajności, dzięki czemu jest wyjątkowo przydatna w zastosowaniach wrażliwych na przestrzeń, obejmujących konwersję, cięcie, grawerowanie, perforowanie i wiercenie papieru, folii z tworzyw sztucznych , tworzywa sztuczne, szkło, kompozyty węglowe, tkaniny, drewno, a nawet cienkie metale. Zasilacz RF jest odłączany i dostępny jest pełny pakiet diagnostyki pokładowej (dostępny przez Internet), który umożliwia proaktywną konserwację.

Unikalna charakterystyka pulsacyjna wynikająca z konstrukcji wyładowania płytowego umożliwia laserom E-1000 osiągnięcie szczytowych mocy przekraczających 3 kW w przeciwieństwie do laserów modulowanych CW. Seria E-1000 może pracować z częstotliwością powtarzania impulsów do 200 kHz z szybkim czasem narastania i opadania impulsu. To połączenie wysokiej mocy szczytowej i szybkiego czasu narastania i opadania, wraz z mocą na żądanie i doskonałą jakością wiązki sprawia, że ??seria E-1000 jest idealnym laserem do szerokiej gamy zastosowań w przetwarzaniu materiałów.

 

biuro@systemy-laserowe.pl

Fastcom Systemy Laserowe
ul. Bogatki 10A, 02-837 Warszawa
woj. Mazowieckie
NIP: 5213629730
Regon: 146081985

 

Sprzedaż urządzeń:

+48 22 243 35 71

Serwis i materiały grawerskie:

+48 22 487 96 41

Wszystkie prawa zastrzeżone. 2017 © Fastcom Systemy Laserowe
Realizacja i wykonanie www.superbest.pl